Wkrętarki udarowe – mali specjaliści do ciężkiej pracy

Wkrętarki udarowe to specjalistyczne elektronarzędzia, dzięki którym można pracować w dwóch trybach. Udarowym, w betonie i jemu podobnych materiałach oraz w trybie bez udarowym, np. w drewnie, metalu bądź tworzywach sztucznych.

i2Kolejną zaletą jest możliwość zdalnej pracy daleko od najbliższej sieci elektrycznej, dzięki akumulatorom i niewielkiemu rozmiarowi. Dzięki takiej wkrętarce mamy możliwość zamocowania zarówno dużych wkrętów, połączeń gwintowych czy też wywiercenia całkiem dużych otworów. A to wszystko w materiałach o różnej twardości.

Ponadto wkrętarki udarowe z akumulatorem pozwalają użytkownikowi na pracę dosłownie jedną ręką. Możliwość ta jest wtedy przydatna, gdy musimy pracować w sytuacjach bądź miejscach gdzie mamy ograniczoną możliwość pracy oburącz. Np. praca na drabinie lub w wąskich zakamarkach. Dzięki takiej wkrętarce możemy w powyższych sytuacjach pracować nawet z tzw. dużym kalibrem. Nie będzie nam straszne zamocowanie wkrętu nawet o średnicy 300 mm.

Aby praca z takim narzędziem była również komfortowa stosuje się w nim sześciokątny uchwyt 1/4” oraz diodę oświetlającą miejsce pracy (aktywowaną automatycznie w momencie włączenia wiertła). Gdziekolwiek więc będziesz jej używać, spełni Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz