5 zastosowań zaprawy izolacyjnej Mapei

zaprawy izolacyjne mapeiZaprawy izolacyjne Mapei to unikalne i wielozadaniowe produkty, które skutecznie chronią różne podłoża przed destrukcyjnym działaniem wilgoci. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku Poznaj 5 zastosowań zapraw izolacyjnych Mapei.

  1. Izolowanie łazienek

Produkt ten może być stosowany do wykonania izolacji przeciwwilgociowej łazienek. Szczególne zastosowanie znajduje w uszczelnianiu kabin prysznicowych, umywalek i wanien.

  1. Uszczelnianie betonu

Spękania i przeciekanie płyt balkonowych czy tarasowych z łatwością mogą być uszczelnione przy wykorzystaniu zapraw izolacyjnych. Specjalna struktura elastycznej izolacji pozwala na skuteczną ochronę przed wodą.

  1. Łatanie izolacji wodnej

Zaprawy mogą być również wykorzystane do naprawy uszkodzonej izolacji wodnej budynku. Usterki izolacji przeciwwodnej mogą powstać na skutek uszkodzeń mechanicznych (kopanie wokół domu, korzenie roślin, gryzonie).

  1. Zabezpieczenie zbiorników wodnych

Zaprawy Mapei znajdują swoje zastosowanie w izolacji betonowych zbiorników wodnych. Zaprawy izolacyjne Mapei tworzą ochronna warstwę przeciwwodną chroniąc zbiorniki narażone również na destrukcyjne działanie substancji chemicznych.

  1. Izolacja basenów

Zarówno przydomowe jak i sportowe baseny wymagają zastosowania wysokojakościowej i skutecznej izolacji przeciwwodnej. Zatem i w tym celu wykorzystać można produkty Mapei o wysokim współczynniku szczelności i wytrzymałości na parcie wody.